A dzisiaj coś z serii „dzieci uczą rodziców”. W plikach pdf znajdziecie zadania na temat bezpieczeństwa oraz naszego zdrowia 🙂 Włączcie prezentacje, przejrzyjcie razem z rodzicami i przypomnijcie sobie znaki drogowe, prawidłowe poruszanie się po ulicach, bezpieczne zabawy, jak walczyć z wirusami, jak dbać o zęby (może już czas wymienić szczoteczkę? 🙂 a później kochane przedszkolaki wymyślcie zadania sportowe dla Waszych rodziców, dziadków, rodzeństwa. Ciekawe kto jest bardziej wysportowany 🙂 Zaczynamy…. Czas start :)!
Dla rodziców Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało film z 10 poradami psychologa dotyczącymi wychowania dzieci. Wskazówek udziela psycholog mgr Beata Liwowska. Link do filmu znajdziecie Państwo poniżej.