Najmłodsza grupa dzieci z Przedszkola została oficjalnie przyjęta do grona przedszkolaków. Stało się to podczas uroczystego pasowania oraz ślubowania złożonego przez dzieci. Był to pierwszy tak ważny i podniosły debiut najmłodszych przedszkolaków z grup „Misie” i „Pszczółki” w Zdunach oraz z grupy „Misie” w Bestwinie. Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami, zaprezentowały swoje wiadomości i umiejętności artystyczne rozwijane od dwóch miesięcy w przedszkolu. Występy dzieci zostały nagrodzone wielkimi brawami publiczności. Następnie nastąpiło złożenie uroczystego ślubowania oraz pasowanie olbrzymim ołówkiem, którego dokonała dyrektor Kinga Kalak. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i upominek.