Kwi
Przedszkole roku- trwa plebiscyt

Nasze przedszkole bierze udział w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego i walczy o tytuł przedszkola roku. Do plebiscytu została również zgłoszona wychowawczyni grupy Liski- pani Romana Wojcieszak, a także jej grupa- Liski.

Do wygrania w plebiscycie nagrody dla przedszkola/grupy/nauczyciela.
Może warto spróbować swoich sił!
Kto może- niechaj zagłosuje!

Jak dokładnie można głosować?

Informacje oraz rankingi wyszukujemy na stronie Głosu Wielkopolskiego (odszukujemy się w zakładkach powiatu krotoszyńskiego):

*Publiczne Przedszkole w Zdunach (aktualnie zajmujemy 2. miejsce)
SMS pod nr 72355 o treści GWP.651

*Romana Wojcieszak, Publiczne Przedszkole w Zdunach (aktualnie 1.miejsce)
SMS pod nr 72355 o treści GNP.246

*Grupa Liski, Zduny, Publiczne Przedszkole w Zdunach (aktualnie 4. miejsce)
SMS pod nr 72355 o treści GGP.156

Mar
Wyniki konkursu na najładniejszą ozdobę wielkanocną

Uroczyście ogłaszamy rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą ozdobę wielkanocną.

Do przedszkola wpłynęło wiele ciekawych prac.

Jury miało trudne zadanie, ale wśród wszystkich prac wyłoniono zwycięzców:

I miejsce - Franek Banaszak

II miejsce - Sebastian Kaczan

III miejsce - Jan Biliński

III miejsce - Laura Grabowska

Dyplomy oraz upominki zostały już rozdane.

Dziękujemy za liczny udział w konkursie i życzymy wszystkim Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Życzenia świąteczne

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Lut
Ferie zimowe

Szanowni  Rodzice !!!

Prosimy o zapisywanie dzieci ,

które będą uczęszczały do przedszkola

w okresie ferii zimowych tj. od 12-23 lutego 2018

Zapisy w kancelarii przedszkola

od 02 lutego do 8 lutego 2018r.

Lis
Ogromny sukces naszego przedszkola

23. Listopada w IBB Andersia Hotel w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkurs „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”.
Na gali obecna była Dyrektor naszego przedszkola- pani Kinga Kalak, przewodnicząca Rady Miejskiej- pani Elżbieta Kurkiewicz oraz Burmistrz Zdun- pan Tomasz Chudy.
Nasi przedstawiciele odebrali nagrodę dla Publicznego Przedszkola w Zdunach w wysokości 10 000 zł za Projekt Edukacji Ekologicznej dla dzieci przedszkolnych „W zdrowym ciele zdrowy duch”.
Jesteśmy tym bardziej szczęśliwi i dumni, gdyż projekt ekologiczny to nasze coroczne działanie, ściśle związane z koncepcją pracy przedszkola, w które włącza się tak wielu Rodziców oraz organizacji partnerskich- Przyjaciół naszego przedszkola, co zostało docenione przez samą kapitułę konkursu z ramienia Marszałka Województwa Wielkopolskiego!

Lis
Spotkanie z Rodzicami

Uwaga!
Najbliższe zebranie z rodzicami odbędzie się 28. listopada o godzinie 17.00

Natomiast w tym samym dniu o godzinie 16.30 zebranie Rady Rodziców!

Zebranie rozpoczyna się spotkaniem ogólnym w sali nr 3 oraz prelekcją "Jak wzmacniać poczucie wartości u dzieci"

Póżniej odbedą się spotkania oddziałowe.

W tym czasie będą Państwo mogli skorzystać z indywidualnych porad oraz konsultacji z psychologiem oraz pedagogiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krotoszynie.
Warto skorzystać z takiej możliwości! :)

Paź
Planowane terminy zebrań z rodzicami

Drodzy Rodzice!
Publikujemy planowane terminy zebrań przedszkolnych i oddziałowych w Publicznym Przedszkolu w Zdunach na rok szkolny 2017/2018.
Istnieje jednak możliwość pewnych zmian, o których na pewno będziemy informować z wyprzedzeniem.

Terminarz spotkań z rodzicami:

• 14. WRZESIEŃ 2017
  • 28. LISTOPAD 2017