Lut
Ferie zimowe

Szanowni  Rodzice !!!

Prosimy o zapisywanie dzieci ,

które będą uczęszczały do przedszkola

w okresie ferii zimowych tj. od 12-23 lutego 2018

Zapisy w kancelarii przedszkola

od 02 lutego do 8 lutego 2018r.

Sty
Zebranie z rodzicami

W czwartek, 25. stycznia 2018 roku o godzinie 17.00 zapraszamy na spotkanie z rodzicami!
Spotkania odbędą się w poszczególnych oddziałach.

W tym samym czasie w przedszkolu dyżur będzie pełnił pedagog z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej- będzie do dyspozycji podczas spotkań indywidualnych.
Zachęcamy Rodziców do skorzystania z tej możliwości!

Lis
Ogromny sukces naszego przedszkola

23. Listopada w IBB Andersia Hotel w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkurs „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”.
Na gali obecna była Dyrektor naszego przedszkola- pani Kinga Kalak, przewodnicząca Rady Miejskiej- pani Elżbieta Kurkiewicz oraz Burmistrz Zdun- pan Tomasz Chudy.
Nasi przedstawiciele odebrali nagrodę dla Publicznego Przedszkola w Zdunach w wysokości 10 000 zł za Projekt Edukacji Ekologicznej dla dzieci przedszkolnych „W zdrowym ciele zdrowy duch”.
Jesteśmy tym bardziej szczęśliwi i dumni, gdyż projekt ekologiczny to nasze coroczne działanie, ściśle związane z koncepcją pracy przedszkola, w które włącza się tak wielu Rodziców oraz organizacji partnerskich- Przyjaciół naszego przedszkola, co zostało docenione przez samą kapitułę konkursu z ramienia Marszałka Województwa Wielkopolskiego!

Lis
Spotkanie z Rodzicami

Uwaga!
Najbliższe zebranie z rodzicami odbędzie się 28. listopada o godzinie 17.00

Natomiast w tym samym dniu o godzinie 16.30 zebranie Rady Rodziców!

Zebranie rozpoczyna się spotkaniem ogólnym w sali nr 3 oraz prelekcją "Jak wzmacniać poczucie wartości u dzieci"

Póżniej odbedą się spotkania oddziałowe.

W tym czasie będą Państwo mogli skorzystać z indywidualnych porad oraz konsultacji z psychologiem oraz pedagogiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krotoszynie.
Warto skorzystać z takiej możliwości! :)

Paź
Planowane terminy zebrań z rodzicami

Drodzy Rodzice!
Publikujemy planowane terminy zebrań przedszkolnych i oddziałowych w Publicznym Przedszkolu w Zdunach na rok szkolny 2017/2018.
Istnieje jednak możliwość pewnych zmian, o których na pewno będziemy informować z wyprzedzeniem.

Terminarz spotkań z rodzicami:

• WRZESIEŃ 2017
  • 28. LISTOPAD 2017