Szanowni Rodzice
W związku z trudną sytuacją w naszym kraju związaną z pandemią, jako przedszkole przygotowujemy się do współpracy z Państwem przez platformę Office 365.  Proszę w przeglądarce wyszukać Office.com i wybrać aplikację Teams. Bardzo proszę wszystkich rodziców o zainstalowanie oraz zalogowanie się za pomocą e-meila i loginu ( które otrzymacie  Państwo od wychowawców)  na platformę. Wychowawcy grup skontaktują się z Państwem i ustalą wewnętrznie w każdej grupie korzystanie z aplikacji Teams. Ze względu na ograniczenia w kontaktach pierwszym spotkaniem na Teams  będzie „Zebranie z rodzicami”. Bardzo proszę potraktować sprawę poważnie, zalogować się i współpracować z wychowawcami. Z góry Państwu dziękuję w razie trudności proszę kontaktować się z sekretariatem przedszkola pod  nr tel. 62 7215225, dodatkowo umieszczamy instrukcję jak pobrać i zainstalować aplikację.
z poważaniem Kinga Kalak