Lis
Ogromny sukces naszego przedszkola

23. Listopada w IBB Andersia Hotel w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkurs „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”.
Na gali obecna była Dyrektor naszego przedszkola- pani Kinga Kalak, przewodnicząca Rady Miejskiej- pani Elżbieta Kurkiewicz oraz Burmistrz Zdun- pan Tomasz Chudy.
Nasi przedstawiciele odebrali nagrodę dla Publicznego Przedszkola w Zdunach w wysokości 10 000 zł za Projekt Edukacji Ekologicznej dla dzieci przedszkolnych „W zdrowym ciele zdrowy duch”.
Jesteśmy tym bardziej szczęśliwi i dumni, gdyż projekt ekologiczny to nasze coroczne działanie, ściśle związane z koncepcją pracy przedszkola, w które włącza się tak wielu Rodziców oraz organizacji partnerskich- Przyjaciół naszego przedszkola, co zostało docenione przez samą kapitułę konkursu z ramienia Marszałka Województwa Wielkopolskiego!