Szanowni Rodzice, przypominamy, że zajęcia z nauczycielami odbywają się codziennie o określonych godzinach na platformie Teams. Informacja o godzinie zajęć znajduje się na platformie w zakładce ,,kalendarz”. Cieszymy się, że łączycie się z nami i uczestniczycie w tej formie zajęć. Poniżej umieszczamy dodatkowe materiały dla chętnych i dla osób, które z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych zdalnie. Mamy nadzieję, że te dodatkowe materiały umilą dziecku czas w domu i rozwiną jego kreatywność:-) Życzymy dużo wytrwałości w tym trudnym czasie.

Zabawa-z-woda

Temat: ŚWIAT MUZYKI I INSTRUMENTÓW

Posłuchajcie jak grają instrumenty , a następnie posłuchajcie prawdziwej orkiestry. Jakie słyszycie instrumenty? Czy Wasze uszy to wychwyciły? 😉 Sprawdźcie swoją wiedzę i umiejętności podczas zabaw na poniższych platformach. Udało się wszystko wykonać? Brawo dla Was! 😉

Temat: ZDROWIE

Połącz w pary

Temat: WIOSNA

Temat: W KOSMOSIE

https://www.lego.com/pl-pl/kids/videos/city/deep-space-rocket-and-launch-control-f7fcfbbe546b4b3cb3a02db2ff05e2a3?fbclid=IwAR0WdOLd1zah4nIVAuf3y2RLSBgEkIJPISjVKuMxT_0VnPB6tR3KykMb_Mk

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=572366700823385&id=100568981336495

INNE PROPOZYCJE ZABAW

Propozycje-zabaw-z-materialami-sypkimi