Wizyta Świętego Mikołaja wiąże się zawsze z dużym przeżyciem dla dzieci! Czekamy na niego, nasłuchujemy dźwięku dzwoneczków, malujemy laurki… od rana rwetes w całym przedszkolu. W tym roku nie mogło być inaczej. Spotkaliśmy się wszyscy w dużej sali, a pani Monika i pani Agnieszka wprowadziły nas w świąteczny piernikowy nastrój

Kiedy ich piernikowe świąteczne ciasto było gotowe, rozległo się dzwonienie dzwoneczków, które oznajmiło nam przybycie długo oczekiwanego gościa. Święty Mikołaj wspólnie z nami obejrzał historię swojej dobroci i drogi do bycia świętym, zadał przedstawicielom grup zagadki, a potem odwiedził każdą grupę z podarkami. W dźwiganiu prezentów pomagały mu jak zawsze dzielne i pracowite elfy. Radość dzieci była bezcenna!