Szanowni Rodzice

Zgodnie z decyzją Premiera RP oraz Ministra Edukacji Narodowej od jutra tj. 12 i 13 marca przedszkole będzie otwarte tylko dla dzieci , których rodzice nie mogą zapewnić opieki w domu. Od 16 marca do 25 marca placówka będzie nieczynna. Należy pozostawić dzieci w domu i całkowicie ograniczyć kontakt z innymi osobami. Bardzo proszę o ścisłe zastosowanie się do zaleceń. Kwarantanna ma za zadanie ograniczyć możliwość rozprzestrzeniania koronowirusa.

Rekrutacja

Wnioski o przyjęcie dzieci do przedszkola prosimy o dostarczenie do sekretariatu w Zdunach oraz oddziałów w Bestwinie i Konarzewie w dniach 12 i 13 marca oraz 26 i 27 marca od 7.00- 15.30. W pozostałe dni przedszkole w Zdunach będzie pełniło dyżur od 9.30-12.30 ( rodzice z Bestwina i Konarzewie mogą składać wnioski w Zdunach)

Z poważaniem,

Dyrektor Kinga Kalak