W konkursie plastycznym „PSZCZOŁA NASZ WIELKI PRZYJACIEL” zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe Krotoszyn nasz przedszkolak Adam Kołodziej zdobył nagrodę. Gratulujemy.

Powiatowe obchody Dnia Strażaka 2024, w tym roku odbyły się w Krotoszynie 18 maja. W tym dniu na rynku zostały również wręczone nagrody za udział w konkursie plastycznym. W kategorii przedszkola na szczeblu powiatowym nagrody zdobyli:

I miejsce Zoja Wujczyk lat 5

II miejsce Jan Jodlowski lat 6

III miejsce Zofia Kaczała lat 3.

Ponadto Zoja Wujczyk zdobyła III miejsce na szczeblu wojewódzkim.

GRATULUJEMY NASZYM PRZEDSZKOLAKOM.

Ogromny sukces naszego przedszkolaka! Artur z grupy Liski zajął 3 miejsce w kategorii Żak w Mistrzostwach Okręgu Południowej Wielkopolski tenisa stołowego w grze podwójnej. Artur był najmłodszym uczestnikiem, który stanął na podium. Cieszymy się, że nasi wychowankowie mają swoje pasje i indywidualne sukcesy. Wielkie gratulacje dla Artura i życzymy dalszych sukcesów! 👏

Kolejne sukcesy naszych przedszkolaków! Oliwier Drańczarek z grupy Sówki oraz Kaja Skiba z grupy Jeżyki, wzięli udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez Przedszkole Miś Uszatek w Krotoszynie. Nasi zdolni wychowankowie zaprezentowali wiersze polskich poetów. Oliwier przedstawił utwór Doroty Gellner „Balonik” 🎈 zdobywając 1. miejsce w swojej kategorii wiekowej, natomiast Kaja za recytację wiersza „Słonecznik” 🌻 Stanisława Balińskiego uzyskała wyróżnienie. Gratulujemy! ❤

„Bezpieczna Placówka Oświatowa”

Co oznacza tytuł Bezpiecznej Placówki Oświatowej?

Mając na uwadze świadomość, jak ważne dla rodziców jest bezpieczeństwo ich pociech oraz w trosce o dobro dzieci i młodzieży, Instytut Badań Marki zainicjował Projekt „Bezpieczna Placówka Oświatowa”. Promuje on te jednostki oświatowe, które kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo swoich uczniów i podopiecznych – wskazuje zatem placówki, w murach których warto się kształcić, gdyż gwarantują nie tylko rozwój, ale i bezpieczeństwo.

Bezpieczne Przedszkole