Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu.

Kolędowanie z zespołem śpiewaczym „Tereski”.

Przedstawienie Bożonarodzeniowe „dziewczynka z zapałkami” oraz spotkanie z wyjątkowym gościem.

Spotkanie z Górnikiem

Mikołajki w Przedszkolu

Andrzejkowe czary-mary

Urodziny Pluszowego Misia

Światowy dzień głośnego czytania

Wizyta p.Pauliny Potarzyckiej w naszym przedszkolu.

Pomarańczowy, żółty, brązowy czy znamy te kolory? Zastanawiacie się dlaczego nasze przedszkole ubrało się w takie to właśnie barwy? Oczywiście że tak. Wszystkie grupy bawiły się i wykonywały zadania pięknej pory roku jaką jest „JESIEŃ”

Jak co roku wszystkie dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akcji Sprzątania Świata, której celem jest promowanie zasad dbania o środowisko.

Dzień Przedszkolaka – „Kolorowo na ludowo” to ważny dzień w życiu każdego dziecka. Uśmiech i radość towarzyszył nam przez cały czas. Nie zabrakło zabaw, wizyty niesamowitych ludzi, jak również wspólny poczęstunek.