Clean Up the World czyli akcja Sprzątania Świata. Jak co roku nasze przedszkole brało udział w akcji ekologicznej dbającej o naszą planetę. Podczas zajęć przedszkolaki nauczyły się jak poprawie segregować śmieci, dowiedziały się o skutkach zaśmiecania środowiska oraz wyrobiły dobre nawyki ekologiczne !

Jeżyki – nasze wspaniałe, ciekawe świata maluszki 🙂

Z życia przedszkolaka- czyli fotorelacja z czasu spędzonego w przedszkolu

Pierwszego września rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny. Dla niektórych dzieci były to pierwsze kroki, dla innych przedszkolaków kolejny rok pełen przygód. Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcia z pierwszych dni w przedszkolu.

26. WRZEŚNIA ODBYŁO SIĘ WAŻNE WYDARZENIE W NASZYM PRZEDSZKOLU!
Odbyły się w tym dniu obchody święta przedszkolaka, połączone z uroczystym odsłonięciem tablicy „Bezpiecznego Przedszkola”.
Choć pogoda nie była dla nas łaskawa i zaplanowane wydarzenie plenerowe musieliśmy przenieść do przedszkola – wszystkim humory dopisały.
Najpierw wspólnie z sierżantem Pyrkiem oraz Rodzicami i zaproszonymi władzami z Urzędu Gminy grupa Liski, odsłoniła tablicę na budynku przedszkola.
Następnie odbyło się spotkanie integracyjne w dużej sali. Dzieciaki pięknie odśpiewały hymn bezpiecznego przedszkolaka, a pan policjant przepytał dzieci ze znajomości zasad bezpieczeństwa. Oczywiście Pyrek nie byłby sobą, gdyby nie powygłupiał się razem z dzieciakami! W wydarzenie włączyli się także rodzice- ich zadaniem było wspólnie z dziećmi rozwiązać jesienne zagadki o bezpieczeństwie i wziąć czynny udział w życiu przedszkolaka w swoich oddziałach.
Nie obyło się także bez upominków i słodkości dla każdej grupy.
Jak widać kapryśna aura nie jest w stanie nam w niczym przeszkodzić.

Z KSIĄŻKĄ W PLECAKU

W RAMACH AKCJI „Z KSIĄŻKĄ W PLECAKU” ORGANIZUJEMY CYKLICZNE POPOŁUDNIOWE SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ, GŁOŚNE CZYTANIE, ZABAWY MUZYCZNO – RUCHOWE, PLASTYCZNE, PARATEATRALNE – JEST TO SPOSÓB NA SPĘDZANIE CZASU RODZICA Z DZIECKIEM – ALTERNATYWA DLA KOMPUTERA .
Pięknie dziękujemy wszystkim za mile spędzone popołudnia.

NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY!

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ